Kuaför dekorasyonu

11 Ocak 2013 Yazan  

Kuaför dekorasyonu erkek veya bayan kuaförler için müşterilerinin gözüne ve rahatlığına hitap edecek şekilde dizayn edilmeli ve sunumu çok kaliteli olursa her kesime ait müşteri potansiyeli çekecektir.

Erkek kuaförleri için dekorasyon önerilerimizden bazıları ise şunlar,

Aşağıdaki gibi bir tezgah seçimi yapmayın tavsiye etmiyorum.

erkek kuaför tezgahları

erkek kuaför tezgahları                                                   resmi büyütmek için tıklayın

Çünkü siyah renk iddialı bir renk seçimi olur ve lavabo cam olduğundan dolayı lavabo için de haliyle su kullandıkça kireç tutacaktır. Bu tür siyah cam tezgahlardan uzak durun pişman olmayın.

Kuaför dekorasyonunda en önemli fikrimizi size önerdik sadece buna dikkat edecek olursanız çok rahat bir çalışma alanınız olur. Sonuçta işyerinizde çırak varsa her gün sildirebilirsiniz, ama çırak yoksa her gün sizin silmeniz gerekecek ve müşteriye mi bakacaksınız yoksa temizlik mi yapacaksınız siz karar verin ve buna göre seçim yapınız.

Erkek kuaförlerinde yeni 2013 sezon modelleri sizler için topladık ve sunuyoruz umarız sizlere kuaför dekorasyonu adına sağlıklı bir bilgi kaynağı oluşturmuşuzdur.

Kuaför dekorasyonu modellerinden beğendikleriniz varmı?

Yatak örtüsü modelleri

Sizlere bir önceki yazıda 2013 yatak örtüsü modelleri, çocuk odası yatak örtü modelleri ve en güzel mutfak dolapları hakkında bilgi verdik.

Kategori: Dekorasyon

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


DMCA.com