Perde Modelleri 2013 Facebook'da Paylaş

Perde Modelleri 2013

12 Mart 2013 Yazan  
Kategori Perde Modelleri

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri de perdelerdir. Bayanlar için perdeler evin gelinliği niteliğindedir.  Evin dekorasyonuna uygun seçilmiş perdeler eve hem daha şık hem de daha ferah bir hava katmaktadır.  Geçmişten günümüze kadar perde modelleri değişik form ve kumaşlarda tasarlanmıştır. Perde modelleri 2013’te bambaşka bir tarzı ortaya çıkarmıştır.

katlamalı perde modelleri

katlamalı perde modelleri

Perde modelleri 2013 yılında çok daha modern ve spor çizgiler taşımaktadır. Önceki yıllarda ağırlıklı olarak kullanılan altın ve gümüş dore simli ve klasik desenlerin yerini bu yıl daha geometrik desenler, canlı renkler ve sadelik almıştır. Mekânların ruhunu yansıtan perdeler, bulunduğu ortamı boğmayan, kalabalık hissi vermeyen, odayla bütünlük sağlayacak şekilde seçilmelidir. Fon perdeler de bu yıl çok tercih edilen perdelerdir. Genelde düz kumaşlardan seçilen fonlar, canlı renkten ve desensiz olarak tercih edilmektedir. Perde modelleri 2013’te önceki yılların aksine klasik çizgilerin dışına çıkarak, daha farklı bir tarz yakalamak isteyenler için ideal modeller taşımaktadır.

fon perde modelleri

fon perde modelleri

Daha önce kısa modellerin tercih edildiği perdelerde son yıllarda ve özellikle 2013’te uzun formlarda kullanılmaya başlandı. Aslında perde modasında geriye dönüş yaşanmaktadır. Her ne kadar kumaş ve desen olarak uymasa da uzunluk ve biçimleri bakımından perde modelleri 80’li yılları yansıtmaktadır. Perde modelleri 2013’te yakaladığı farklı tarz sayesinde perde modasında oldukça çarpıcı bir etki yaratmıştır. Yalın, sade, modern tarzda üretilen perdeler, bayanlar tarafından hak ettiği ilgiyi görmektedir.

Birde Buraya Bakın


Yazı Arşivi:


DMCA.com