Duvar kağıtları modelleri Facebook'da Paylaş

Duvar kağıtları modelleri

07 Ocak 2013 Yazan  
Kategori Ev Dekorasyon

Duvar kağıtları modelleri

Dekorasyonun en önemli unsurlarından bir tanesi duvar kağıtlarıdır. İç mekan güzelliğine renk katan ve yaşadığınız mekanları canlandıran ve bir çok resim ve gözümüze hoş gelen faklı tasarımları bulunan ruhunuzu okşayan bir çok duvar kağıtları modelleri bulunmaktadır. Duvar kağıtları sanatı ve güzelliğin bir arada bulunmasını sağlar ve iç mimari bir hava katar. İç dekorasyon, ev dekorasyon da geçmiş yıllardan bugüne kadar varlığını hissettirmekte ayrıca çocuk odaları, salonlarınız, ofislerinizde duvar kağıt modellerini tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İthal duvar kağıdı yapılan yerde boyaya ihtiyaç yoktur. Ayrıca duvar dekor, duvara boya yapar geçerim diyorsanız o çok ayrı bir istek ayrıca artık günümüzde evlerin salonlarını tablo olarak desenli duvar kağıtları yaptıran bir çok ünlü var peki siz neden hala yaptırmayı düşünmüyor musunuz?

İsteğinize göre duvarınızı boyayabilirsiniz ama farklı desenler dokulara ve hiçbir yerde bulunmayan tasarımları duvarlarınızda süslemek çok uzaklarda değil.

Ayrıca duvar kağıtlarının hiç bir zararlı yoktur malzemesi doğal ve geri dönüşüm özelliği bulunmakta. Yapısından dolayı ısı yalıtımı yani izolasyona ve ses duyarlığına katkısı büyüktür. Küçük mekanların varlığını hissetirmede yardımcı olur. Eğer mekanınız karanlık ise mekanlarınıza renk. canlılık ve aydınlatarak ışık verir. Değersiz bir mekanınız varsa duvar kağıt sayesinde mekanlarınıza değer katacaktır.

Duvar kağıt modelinizden sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsunuz duvar kağıtları kolay yapıştırıldığı gibi kolay sökülebilmekte ayrıca temizlenmesi bir  kadar zevklidir. Zaten hijyenik ve leke kir tutmadığı içinde küf gibi sorunlar oluşturmaz ve bu özellikleri duvar kağıtınızın ömrünü uzatır ve ekonomiktir. Piyasada duvar kağıdı fiyatı ise m2 fiyatı ortalama 2-5 TL arasında değişmekte kalitesine göre tabiki 20 Tl ye bile çıkabilmektedir.

 

Birde Buraya Bakın


Yazı Arşivi:


DMCA.com