Mutfak Perde Modelleri 2013

20 Aralık 2012 Yazan  

Mutfak perde modelleri ile mutfak dekorasyonuna yaratıcı bir ortam katacak perde modellerini sizlere paylaşmak isyiyoruz. 2012 yi geride bırakırken 2013 de perde modellerinde nasıl bir renk ve tasarım farklılığı bulunmakta bunlardan bahsetmek istiyorum ve perde alırken nelere dikkat etmeliyiz başlıklı konumuzu okuyarak fikir edinebilirsiniz.

2013 mutfak perde modelleri

2013 mutfak perde modelleri

Perde modelinizin ölçülerini bir defaya mahsus verin ve sonradan düzeltme yaptırıp perdelerinizi bozmayın bu yüzden ölçüleri bir perdeci gelip alması daha uygundur.

mutfak perde modelleri

mutfak perde modelleri

Kırmızı ve yeşil renkler mutfaklarda vakit geçiren ve tüm becerilerini yansıttıkları için bayanlar uzmanların söylediği gibi tüm ruhları mutfakta geçiyor bu yüzden kırmızı ve yeşil perdelerin kullanımı uygun olabilir ve mutfağınızda hareketli perde sayesinde canlarınız sıkılmayacaktır.

perde

perde

Mutfak dekorasyonunda renk çok önemli bir faktör almakta 2013 mutfak perdelerinde bunlar göze alınırken tasarımları yapılmıştır.

mutfak perde modelleri

Dantelli perde modelleri de 2013 yılında yine bayanların göz odağına girdi ve mutfağınız çok özgün bir biçimde olmasını istiyorsanız klasik perde modellerini tercih etmeniz daha oldukça iyi bir seçim olacak. 2012 yılında popüler kullanılan ve hala tercih edilen dijital baskılı spor perdeler hakkında da bilgi almak için ise stor perde modellerini incelemek isterseniz daha önce sizlere paylaşımını yaptığımız yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

mutfak perdeleri

Perde alırken nelere dikkat edilmeli

Sizlere bir önceki yazıda bilgi, faydalı ve mutfak hakkında bilgi verdik.

Kategori: Perde Modelleri

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "Mutfak Perde Modelleri 2013"

  1. Elif demişki 12 Ocak 13 16:31 

    Bir perdeci olarak modelleri çok beğendim..

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


DMCA.com